Dôveruje nám viac ako 70 000
spokojných študentov

Skillmea je na trhu viac ako 10 rokov a za ten čas si získala dôveru zákazníkov z radov mladých profesionálov, firiem, škôl a štátneho sektora.

Rozhovory s úspešnými študentmi

Viac ako 70 000 spokojných študentov

Prejsť na referencie

Priemerné hodnotenie
našich kurzov je 4.8 z 5

WordPress pre používateľov

Celkom obsažný kurz, dozvedela som sa aj nové veci. Chýbali mi praktické tipy z praxe, rady, také to zdieľanie know-how. Práca lektora s hlasom veľmi slabá, monotónny, nudný prejav, ktorý ma uspával. Odporúčam mu pedagogické školenie.

Yvona P.

Azure cloud základy

Super začiatok a základný prehľad čo je čo pre niekoho kto nepracoval s Azure :D, do budúcna (možno v ďalšom kurze) by bolo dobré sa zamerať viac na praktické veci priamo z Azure a fungovanie jednotlivých služieb (databazy, kontajnery, weby ...)

Andrej V.

Manuálne testovanie

Monotonne, ziadne prakticke priklady, nespisovna slovencina. Zda sa mi, ze autor je native Cech. mohol to komentovat po cesky, ja by som mu rozumel. Takto je z toho taky Babis.

Adrián K.

Digitálna bezpečnosť a súkromie

Ospravedlnujem sa za nie uplne pozitivne hodnotenie. Tento kurz bol pre mna Pain. Poslednych 10 lekcii som preskocil lebo mi uz bolo zle z tolkej rananoje.

Ing. Z.

Product Management - úvod

Veľmi dobré. Hodnotné informácie podané bez "omáčok", teda k veci. Prosím uvažuje sa ešte o pridaní ďalších kapitol? Myslím, že by to nebolo na škodu. Ďakujem

Michal S.

Instagram marketing pre kohokoľvek

Super kurz pre pokročilejších. Mapuje aktuálne trendy na Instagrame. Veľa užitočných informácii a komplexný pohľad na stratégiu komunikácie na sociálnej sieti :)) Odporúčam!

Laura T.

Maven základy

Dakujem, na zaver by som ocenil moznost overit si spravnost riesenia pre zaverecnu ulohu. V texte je sice uvedene, ze sem je potrebne uploadnut vysledok, avsak realne moznost uploadu chyba. Je to vsak moj prvy kurz na Skillmea a hodnotim pozitivne. Dakujem :)

Róbert H.

Podnikanie na živnosť

Ďakujem za užitočný kurz.

Milan I.

Microsoft Excel

Perfektné a prehľadné!

Marian M.

Naštartuj svoju budúcnosť

Na Skillmea nájdeš kurzy z rôznych oblastí, či je to programovanie, design, online maketing alebo kancelária, vyber si to, čo ťa baví.

Zobrazit kurzy