FAQ / Informácie
pre študentov

Zoznam častých otázok a odpovedí súvisiacich s našimi kurzami. V prípade, že predsa nenájdeš odpoveď, určite nás kontaktuj emailom.

Online kurzy

Ako prebieha online kurz?

Po prihlásení do kurzu dostaneš kompletne všetky videotutoriály a študuješ tak, že tieto hotové videá pozeráš cez svoj laptop, počítač, mobil alebo tablet a tak sa vzdelávaš. Súčasťou kurzov sú aj materiály na stiahnutie, ktoré nájdeš v záložke Materiály pod videom, ďalej v kurze bývajú domáce zadania a diskusné fórum.

Sú tieto kurzy pre začiatočníkov?

Veľká väčšina našich kurzov je určená pre úplných začiatočníkov, ktorí nemajú žiadne predchádzajúce skúsenosti s programovaním, dizajnom, online marketingom, strihom videa, MS Office a ďalšími témami, na ktoré máme online kurzy. Pri každom kurze je však uvedná náročnosť daného kurzu, t.j. pre koho je tento kurz určený (začiatočník, mierne pokročilý, pokročilý).

Ako funguje prihlasovanie do kurzu? Môžem študovať na viacerých zariadeniach?

Do kurzov sa prihlasuješ so svojím emailom a študovať môžeš kdekoľvek, kde máš pripojenie na internet. Môžeš študovať doma na svojom PC, v práci na laptope alebo vo vlaku na mobile.

Môžem vaše online kurzy pozerať, keď som offline? Dajú sa videá sťahovať?

Keď nemáš pripojenie na internet, kurzy sa pozerať nedajú. Musíš byť online. Videá z kurzov nie je možné sťahovať.

Ako funguje predplatné online kurzov?

Predplatné online kurze funguje na princípe, že si objednáš predplatné a počas platnosti tohto predplatného máš neobmedzený prístup do VŠETKÝCH online kurzov. Po vypršaní platnosti predplatného tento prístup strácaš, predplatné si môžeš kedykoľvek obnoviť.

Budem mať prístup do už absolvovaných kurzov aj po skončení predplatného?

Nie, nebudeš. Pozri bod 6. vyššie - keď je tvoje predplatné aktívne, máš neobmedzený prístup do všetkých online kurzov. Keď tvoje predplatné aktívne nie je, prístup logicky strácaš.

Je možné objednať predplatné na splátky?

Kvartálne ani ročné predplatné na splátky objednať nie je možné. Doživotný prístup však na splátky objednať môžeš. Napíš nám email a navrhneme ti riešenie.

Mám predplatné. Dostanem certifikát po absolvovaní každého kurzu?

Áno, certifikát o absolvovaní získavaš z každého jedného absolvovaného kurzu. Je to certifikát na tvoje meno, s ktorým sa môžeš preukázať na pohovore, v práci a pod.

Mám zakúpený kurz (predplatné), ale nevidím žiadne kapitoly v danom kurze. Čo s tým?

Vypni si Adblock alebo iné rozšírenie do prehliadača na blokovanie reklamy a všetko bude v poriadku. Prípadne, ak si na starom neaktualizovanom prehliadači typu Internet Explorer, nainštaluj si prosím Chrome.

Budú mi vaše kurzy fungovať na Macu, Windowse, Linuxe?

Videá si spustíš na všetkých platformách - na MacOS, Windows, Linux. Niektoré kurzy sú však určené len pre MacOS (napr. Swiftológ, Final Cut Pro, Sketch). Software používaný v kurzoch môže byť tiež určený len pre niektorú z platforiem, vždy si dobre prečítaj popis kurzu.

Platby a financovanie

A čo štátna pomoc?

Ak si evidovaný ako nezamestnaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny, vyplníš požiadavku na rekvalifikáciu minimálne 30 kalendárnych dní pred začiatkom kurzu, ÚPSVaR ti po vydaní RE-PASu uhradí 100% nákladov na kurz. Kontaktuj nás emailom alebo telefonicky na čísl 0949 428 812 a radi ti pomôžeme s vyplnením potrebných tlačív.

Tlačivá na stiahnutie: tlačivo - požiadavka na rekvalifikáciu

Keď nebudem spokojný s kurzom, vrátite mi peniaze?

Áno, ak nebudeš spokojný, vrátime Ti plnú sumu do 14 dní od objednávky.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, radi ti na ne odpovieme na adrese [email protected]

Ponúka Skillmea možnosti financovania?

Nie, momentálne neponúkame možnosti financovania.

Ak máš akékoľvek ďalšie otázky, radi ti na ne odpovieme

Poslať email