Si nezamestnaný
a chceš sa vzdelávať?

Tak si tu správne! Vďaka naším online kurzom sa vieš pripraviť na najžiadanejšie pozície na trhu. A to všetko ZDARMA!

Zobraziť kurzy

Ako to funguje?

  • 1. Jedinú podmienku, ktorú musíš splniť je byť evidovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny ako nezamestnaný (ÚPSVaR)
  • 2. Následne si vyberieš kurzy podľa svojho záujmu
  • 3. Vyplníš nám kontaktný formulár nižšie
  • 4. Skillmea Ti pošle predvyplnenú žiadosť
  • 5. Žiadosť je potrebné doručiť na Úrad práce, na ktorom si evidovaný
  • 6. Ten má 14 dní na vyjadrenie sa k žiadosti
  • 7. V prípade schválenie začínaš, kurzy, certifikát, ukončenie

Čo získavaš

Vybrať si správny smer v kariére je kľúčové a my Ti s tým pomôžeme. Okrem prístupu do špičkového online vzdelávania, vďaka ktorému môžeš vylepšiť svoje zručnosti a zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce získavaš aj mentoring a individuálne poradenstvo.

Online vzdelávanie

Poradenstvo a mentoring

Novú prácu

Mám záujem o kurz

Každého budeme kontaktovať individuálne.

FAQ

Čo sú rekvalifikačné kurzy?

Rekvalifikáciou rozumieme prípravu uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu práce s cieľom nadobudnúť nové vedomosti, schopnosti alebo zručnosti vo vzdelávacom kurze.

Kto je uchádzač o zamestnanie?

Uchádzač o zamestnanie je osoba, ktorá je evidovaná na úrade práce ako uchádza o zamestnanie a má teda nárok na preplatenie kompetenčného kurzu KOMPAS+ alebo rekvalifikačného kurzu REPAS+ cez Úrad práce.

Pre koho je KOMPAS+ určený?

Projekt KOMPAS+ je určný pre nezamestnaných, ktorí sú evidovaní na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny ako uchádzači o zamestnanie. Cieľom je získať a nadobudnúť nové vedomosti a zručnosti prostredníctvom kompetenčného kurzu alebo kurzov, ktoré si môžeš vybrať na našej stránke s ponukou online kurzov.

Prečo absolvovať kurzy cez KOMPAS+?

Okrem získaných vedomostí a zručností majú nezamestnaní evidovaní na úrade práce možnosť vzdelávať sa u nás prostredníctvom KOMPAS+ kompetenčných kurzov úplne bezplatne. Preto neváhaj, využi túto šancu a kontaktuj nás.

Ako postupovať, ak chcem kurzy zadarmo cez KOMPAS+?

Najskôr si vyber online kurzy, ktoré chceš absolvovať. Ak sa nevieš rozhodnúť pre správne kurzy, s výberom ti radi pomôžeme. Ďalej nás kontaktuj prostredníctvom formulára na tejto stránke alebo emailom a pošli nám kontaktné údaje: meno, priezvisko, adresu trvalého bydliska. My ti následne pripravíme a doručíme žiadosť KOMPAS+. Vyplnenú žiadosť KOMPAS+ je potrebné podať na príslušnom úrade práce v dostatočnom predstihu pre začiatkom online kurzu.

Na čo si dávať pozor pri kompetenčných KOMPAS+ kurzoch?

Žiadosť KOMPAS+ je potrebné na úrad práce doručiť včas. Počas celej doby trvania kompetenčného kurzu je potrebné byť evidovaný ako nezamestnaný. Pokiaľ si počas kurzu nájdeš prácu alebo ťa z evidencie vyradia, bezodkladne nás o tom informuj.

Ktoré kurzy môžem absolvovať cez KOMPAS+?

Všetky naše online kurzy spĺňajú požiadavky úradu práce a je možné ich absolvovať cez projekt KOMPAS+.

Čo získam po absolvovaní kompetenčného kurzu KOMPAS+?

Získaš kvalitné online vzdelávanie na mieru podľa tvojich predstáv, ktoré ti pomôže získať novú prácu. Samozrejmosťou je aj certifikát o absolvovaní online kurzu.