Si nezamestnaný
a chceš sa vzdelávať?

Tak si tu správne! Vďaka naším online kurzom sa vieš pripraviť na najžiadanejšie pozície na trhu. A to všetko ZDARMA!

Zobraziť kurzy

Ako to funguje?

  • 1. Jedinú podmienku, ktorú musíš splniť je byť evidovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny ako nezamestnaný (ÚPSVaR)
  • 2. Následne si vyberieš kurzy podľa svojho záujmu
  • 3. Vyplníš nám kontaktný formulár nižšie
  • 4. Skillmea Ti pošle predvyplnenú žiadosť
  • 5. Žiadosť je potrebné doručiť na Úrad práce, na ktorom si evidovaný
  • 6. Ten má 30 dní na vyjadrenie sa k žiadosti
  • 7. V prípade schválenia začínaš študovať
  • 8. Po úspešnom ukončení kurzu získavaš certifikát

Čo získavaš

Vybrať si správny smer v kariére je kľúčové a my Ti s tým pomôžeme. Okrem prístupu do špičkového online vzdelávania, vďaka ktorému môžeš vylepšiť svoje zručnosti a zvýšiť svoju hodnotu na trhu práce získavaš aj mentoring a individuálne poradenstvo.

Online vzdelávanie

Poradenstvo a mentoring

Novú prácu

Mám záujem o kurz

Každého budeme kontaktovať individuálne.

FAQ

Čo sú rekvalifikačné kurzy?

Rekvalifikáciou rozumieme prípravu uchádzačov o zamestnanie na uplatnenie sa na trhu práce s cieľom nadobudnúť nové vedomosti, schopnosti alebo zručnosti vo vzdelávacom kurze.

Kto je uchádzač o zamestnanie?

Uchádzač o zamestnanie je osoba, ktorá je nezamestnaná a je evidovaná na úrade práce ako uchádzač o zamestnanie a má teda nárok na preplatenie kurzu prostredníctvom projektu Zručnosti pre trh práce cez Úrad práce.

Pre koho je projekt určený?

Projekt Zručnosti pre trh práce je určený pre nezamestnaných, ktorí sú evidovaní na úrade práce, sociálnych vecí a rodiny ako uchádzači o zamestnanie, zamestnaných a tiež ľudí na rodičovskej dovolenke, ktorí sa zaevidujú na úrade práce ako záujemcovia o zamestnanie.

Prečo absolvovať kurzy cez projekt Zručnosti pre trh práce?

Okrem získaných vedomostí a zručností majú nezamestnaní evidovaní na úrade práce možnosť vzdelávať sa u nás prostredníctvom projektu Zručnosti pre trh práce úplne bezplatne. Preto neváhaj, využi túto šancu a kontaktuj nás.

Ako postupovať, ak chcem kurzy zadarmo?

Najskôr si vyber online kurzy, ktoré chceš absolvovať. Ak sa nevieš rozhodnúť pre správne kurzy, s výberom ti radi pomôžeme. Ďalej nás kontaktuj prostredníctvom formulára na tejto stránke alebo emailom a pošli nám kontaktné údaje(meno, priezvisko, adresu trvalého bydliska). My ti následne pripravíme a doručíme žiadosť na preplatenie kurzov. Vyplnenú žiadosť je potrebné podať na príslušnom úrade práce v dostatočnom predstihu pred začiatkom online kurzu.

Na čo si dávať pozor pri kurzoch zdarma?

Žiadosť je potrebné na úrad práce doručiť včas. Počas celej doby trvania kompetenčného kurzu je potrebné byť evidovaný ako nezamestnaný. Pokiaľ si počas kurzu nájdeš prácu alebo ťa z evidencie vyradia, bezodkladne nás o tom informuj.

Ktoré kurzy môžem absolvovať cez Zručnosti pre trh práce?

Všetky naše online kurzy spĺňajú požiadavky úradu práce a je možné ich absolvovať cez projekt Zručnosti pre trh práce.

Čo získam absolvovaním kurzu cez projekt Zručnosti pre trh práce?

Získaš kvalitné online vzdelávanie na mieru podľa tvojich predstáv, ktoré ti pomôže získať novú prácu. Samozrejmosťou je aj certifikát o absolvovaní online kurzu.