Career Expo Praha 2024

8h 31min
Čas
9
Kapitol
Programovanie
Kategória
-
Hodnotenie
Začiatočník
Level
český
Jazyk kurzu

Popis online kurzu Career Expo Praha 2024

Pozri si záznamy z prednášok z Career Expo Praha 2024, kde sme zastrešili program Skill Lab zóny.

Toto sú prednášky, ktoré na teba čakajú:

Tereza Vaňková: Rekvalifikácia do IT s podporou neziskoviek

Prednáška poskytne praktické informácie a inšpiráciu pre tých, ktorí zvažujú zmenu kariéry smerom k IT. Tereza zdieľa svoje skúsenosti s neziskovými organizáciami, ktoré sa zameriavajú na rekvalifikáciu, a ukazuje, akým spôsobom môžu tieto iniciatívy podporiť a uľahčiť proces prechodu do technologického sektora. Účastníci sa dozvedia o konkrétnych možnostiach, ktoré neziskovky ponúkajú, a ako ich využiť pre úspešnú a podporovanú rekvalifikáciu.

David Duc, Dalibor Herbich: 10 princípov úspešného TikToku

'10 princípov úspešného TikToku' vám ukáže, ako na TikToku zaujať ľudí, ktorí môžu byť vaši budúci zamestnanci, zákazníci alebo fanúšikovia. Zistíte, ako robiť videá, ktoré si ľudia radi pustia a zdieľajú. Príďte sa naučiť, ako na tejto platforme uspieť, a to všetko jednoducho a zrozumiteľne.

Libor Mattuš: Objavte tajomstvo dlhovekosti

Chcete objaviť tajomstvo dlhovekosti a urobiť ďalší krok ku kvalitnejšiemu a zdravému životu? Na prednáške sa budeme venovať konceptom biohackingu a chladovej terapie, ktoré môže každý účastník ihneď začleniť do svojho každodenného života, aby dosiahol optimálne zdravie a vitalitu. Počas prednášky budeme preskúmavať rôzne metódy a techniky a tipy, ktoré môžu prispieť k zdravému životnému štýlu a predĺženiu životného veku.

Pavel Matějíček: Ako chrániť svoje dáta

Vo svete, kde kybernetické hrozby číhajú za každým rohom, nás v prednáške 'Ako chrániť svoje dáta' čaká dobrodružstvo cez labyrint najnovších výziev v IT bezpečnosti. Ponoríme sa do tajov sociálneho inžinierstva a preskúmame špičkový hardvér, ktorý majú útočníci v rukáve.

Dáme spotlight na umelú inteligenciu, nášho najnovšieho spojenca v bitke proti stále múdrejším kybernetickým votrelcom, a pozrieme sa, ako proaktívna obrana a osveta môže urobiť z digitálneho sveta bezpečnejšie miesto.

Pripravte sa na cestu plnú insider tipov a najhorúcejších trendov v ochrane dát, aby ste mohli chrániť svoje digitálne poklady a nechať svoje firemné aj osobné informácie v bezpečí.

Rastislav Kiavčin: Social media ako ich poznáme končí. A značky na nich zhoria!

Značiek sa ľudia na sieťach boja. 99% z nich už nikdy nikoho na sieťach neosloví a jednému percentu to stále funguje - kto je to 1% a čo robiť, aby tam bola aj naša značka?

Julie Šislerová: Kam kráča Metaverse a AI?

V akom štádiu je vývoj metaverse a akú úlohu zohrá v jeho budúcnosti AI?
Prvotné nadšenie okolo metaverse rýchlo opadlo a teraz prichádza vytriezvenie. V akom štádiu je vývoj metaverse a akú úlohu zohrá v jeho budúcnosti AI?

Pavel Cahlík: Z nuly na brand v praxi

Príďte objaviť, ako za jednu hodinu premeniť váš prístup k osobnej a firemnej značke. Náš workshop vám ukáže, ako sa odlíšiť, komunikovať svoju jedinečnosť a zaujať potenciálnych zamestnávateľov, zamestnancov či partnerov. Staňte sa nezabudnuteľní v dave vďaka osvedčeným tipom z praxe.

Lukáš Barda: Ako zostať digitálny a vedieť sa odpojiť

Technológie majú nad naším životom obrovskú moc – môžu nám veľmi pomôcť ale aj veľmi uškodiť. Naučím vás, ako ich využívať efektívne a nájsť rovnováhu medzi online a offline svetom. Zistíte, ako si nastaviť hranice medzi prácou a súkromím. Pozrieme na to, ako sa naučiť používať digitálne technológie len vo chvíli, keď to dáva zmysel. Ako si urobiť digitálny poriadok. A ako docieliť digitálny detox, keď je to potrebné.

Andrea Bohačíková: Rodičovská nie je brzda pre vašu kariéru, keď nechcete! Alebo ako nájsť svoju prácu snov a samého seba.

V rámci tejto inšpirácií nabitej prednášky sa dozviete konkrétne tipy, triky a hlavne akčné kroky, na to ako využiť rodičovskú dovolenku k svojmu rastu, naplánovať si a zvládnuť návrat do práce, alebo zmeniť svoj aktuálny odbor aby ste našli/i prácu svojich snov a dokázali/ aj tak skĺbiť rodinu s kariérou.

Zoznam kapitol

Den 1
01 Tereza Vaňková: Rekvalifikace do IT s podporou neziskovek
Dostupné len po zakúpení prístupu
02 David Duc, Dalibor Herbich: 10 principů úspěšného TikToku
Dostupné len po zakúpení prístupu
03 Libor Mattuš: Objevte tajemství dlouhověkosti
Dostupné len po zakúpení prístupu
04 Pavel Matějíček: Jak chránit svá data
Dostupné len po zakúpení prístupu
Den 2
01 Rastislav Kiavčin: Social media jak je známe končí. A značky na nich shoří!
Dostupné len po zakúpení prístupu
02 Julie Šislerová: Kam kráčí Metaverse a AI?
Dostupné len po zakúpení prístupu
03 Pavel Cahlík: Z nuly na brand v praxi
Dostupné len po zakúpení prístupu
04 Lukáš Barda: Jak zůstat digitální a umět se odpojit
Dostupné len po zakúpení prístupu
05 Andrea Bohačíková: Rodičovská není brzda pro vaší kariéru, když nechcete!
Dostupné len po zakúpení prístupu

Pozri aj tieto kurzy

7 Online kurzov
2 Príspevkov
Prejsť na kanál

Akcia! Získaj predplatné za 39€ na mesiac

Získaj prístup do najväčšej ponuky online kurzov na trhu, teraz v super akcii.