Profesia days Žilina 2023

7h 40min
Čas
9
Kapitol
Sebarozvoj
Kategória
-
Hodnotenie
Začiatočník
Level
slovenský
Jazyk kurzu
Pozri si všetky prednášky z Profesia days Žilina 2023 z pohodlia svojho domova. Ak ťa zaujímajú novinky zo sveta technológií, marketingu alebo podnikania, si na správnom mieste. Čakajú na teba záznamy z prednášok Skill lab zóny, ktoré organizovala Skillmea. 

Obsah

Miroslav Adámek - Čo robí dátový analytik a ako sa ním stať

Táto prednáška vás zavedie do sveta dátovej analýzy a jej dôležitej role v dnešnom modernom svete. Ak ste zvedaví na to, čo presne robia dátoví analytici a ako sa môžete sami stať dátovým analytikom alebo chcete lepšie porozumieť tejto oblasti, táto prednáška je pre vás.

Daniel Harcek - Minimum Viable Product

Chceš rozbehnúť svoj (nielen) digitálny produkt alebo službu? Overiť produktovú hypotézu? Nemusíš tvoriť 100%-tný produkt, aby si získal prvých zákazníkov a spätnú väzbu. Povieme si, aké rôzne postupy možeš uplatniť. Povieme si niečo o tom, ako vieš využiť integračné nástroje na automatizáciu. Okrajovo spomenieme aj no-code a low-code platformy. 

Daniel Harcek - Prečo chodiť na Hackathony

Čo to hackathon je, zvládneš hackathon? A čo si môžeš doniesť,  keď sa hackathonu zúčastníš? Povieme si ako to na hackathonoch chodí, čo je dôvod, že tam ľudia chodia a čo je dôvod, že hackathony organizujem. Zároveň svoje skúsenosti budú zdieľať aj bývalí účastníci Startup Weekend Žilina.

Tomáš Milata - Ako môže škola nezmeškať IT Šinkanzen

Vývoj v IT napreduje ďaleko rýchlejšie ako iné odvetvia. Niekde je to parný rušeň, niekde dieslový osobák, niekde elektrický rýchlik, v IT je to Šinkansen – japonský rýchlovlak. Ako môžu školy stíhať vývoj v IT vo vzdelávaní v tejto oblasti. V prednáške odznie Case study SSOŠ Pro scholaris – rozvoj a podpora 4 oblastí: technika, obsah vyučovania, vzdelávanie učiteľov, inklúzia.

Vlastimil Kocián - Inovácie v Žiline a okolí

Žilinský kraj je známy nielen svojou krásnou prírodou a bohatou kultúrnou históriou, ale aj pre svoju schopnosť inovovať a prispievať k rastu a rozvoju Slovenska. Táto prednáška je určená nielen pre tých, ktorí žijú v Žilinskom kraji, ale aj pre všetkých, ktorí sú zvedaví na inovácie a chcú sa dozvedieť viac o tom, ako tento región prispieva k moderným riešeniam a technológiám. Pridajte sa k nám a objavte inovačný duch Žilinského kraja a jeho význam pre celú krajinu.

Peter Miľovčík - Ako testujeme software pre healthcare

V rýchlo sa rozvíjajúcej oblasti zdravotníckych technológií je prvoradé zabezpečenie spoľahlivosti, bezpečnosti a presnosti softvérových systémov. Táto prednáška sa bude zaoberať základnými overovacími aktivitami používanými pri vývoji softvérových riešení pre zdravotníctvo.

Marek Chrenko - Nekonečná kreativita s AI a Midjourney

Na tejto prednáške sa pozrieme na najznámejší generatívny nástroj obrázkov – Midjuourney. Nebudeme ho obkecávať z hľadiska histórie a vývoja. Pozrieme sa skôr na praktické tipy a hacky, ako z neho vyťažiť čo najviac a z prednášky si odnesiete tie najpraktickejšie postupy, ako vytvoriť čo najpresnejší prompt, ktorý vygeneruje presne to, čo máte vykreované vo svojej hlave.

Peter Magurský - Ako zlepšiť svoj rečový prejav

V tejto prednáške sa dozviete, ako sa dá rôznymi technikami a cvičeniami zlepšiť náš verbálny prejav. Rečovú rozcvičku totiž môžete pohodlne zaradiť do bežného fungovania a vie výrazne pomôcť. Pre tých, ktorí by sa chceli do toho viac ponoriť, načrtne oblasti, na ktorých sa dá pracovať. Ak máte pred sebou prezentáciu pred publikom, dôležité stretnutie, nahrávanie podcastu či pohovor, v tejto prednáške nájdete užitočné tipy a triky, ktoré vám môžu pomôcť v príprave vašej reči.

Daniel "Čoje" Feranec - Influencer Marketing

Vstúpte do sveta influencer marketingu a objavte, ako tento trend môže posilniť váš business. Táto prednáška je určená pre podnikateľov a marketérov, ktorí hľadajú nové a inovatívne spôsoby, ako oslovovať svoju cieľovú skupinu a budovať dôveru s potenciálnymi zákazníkmi.

Zoznam kapitol

Day 1
01 Miroslav Adámek - Čo robí dátový analytik a ako sa ním stať
Dostupné len po zakúpení prístupu
02 Daniel Harcek - Minimum Viable Product
Dostupné len po zakúpení prístupu
03 Daniel Harcek - Prečo chodiť na Hackathony
Dostupné len po zakúpení prístupu
04 Tomáš Milata - Ako môže škola nezmeškať IT Šinkanzen
Dostupné len po zakúpení prístupu
05 Vlastimil Kocián - Inovácie v Žiline a okolí
Dostupné len po zakúpení prístupu
Day 2
06 Peter Miľovčík - Ako testujeme software pre healthcare
Dostupné len po zakúpení prístupu
07 Marek Chrenko - Nekonečná kreativita s AI a Midjourney
Dostupné len po zakúpení prístupu
08 Peter Magurský - Ako zlepšiť svoj rečový prejav
Dostupné len po zakúpení prístupu
09 Daniel "Čoje" Feranec - Influencer Marketing
Dostupné len po zakúpení prístupu

Pozri aj tieto kurzy

9 Online kurzov
2 Príspevkov
Prejsť na kanál