Alebo objednať len tento kurz za 29,00 €

Základy prezentačných zručností

0h 42m 17s
Čas
13
Kapitol
1 329
Študentov
4.6
Hodnotenie
Začiatočník
Level
slovenský
Jazyk kurzu

Popis online kurzu prezentačných zručností

Prezentačné zručnosti alebo rečnenie pred ľuďmi je zručnosť, ktorú väčšina z nás aspoň občas v živote potrebuje. Ak zažívaš pred prezentáciou trému a stres, tento kurz je pre teba. V kurze sa naučíš, že tréma nemusí byť pre teba prekážkou dobrej prezentácie. Práve naopak. Prezentovanie je zručnosť ako akákoľvek iná, čo znamená, že si ju vieme osvojiť a vieme sa v nej tréningom zdokonaľovať. Kurz Prezentačné zručnosti ti dá viacero osvedčených postupov, ako zlepšiť tvoje vystupovanie pred ľuďmi. Pomôže ti zbaviť sa stresu a trémy, zistíš, čo máš robiť počas prezentácie s rukami, ako najlepšie využívať svoj hlas, ako sa pohybovať po pódiu, ako pracovať s publikom, ako zakomponovať do svojej prezentácie príbeh alebo akú štruktúru by mal mať tvoj prejav. 

Kurz pripravil Andrej Mažáry – líder Slovenských Toastmasters a stredoeurópsky šampión v rečníckych improvizáciách. Toastmasters je globálna organizácia, ktorá sa venuje rečníctvu. Ich kluby sa nachádzajú po celom svete. Andrej je jeden z najlepších rečníkov a trénerov rečníctva na Slovensku. Ak si netrúfaš alebo nemáš čas navštevovať rečnícky klub, nezúfaj – prezentovanie sa dá trénovať aj doma pred zrkadlom alebo v okruhu tvojich najbližších. Tento kurz ti ponúka základné princípy a rady, ako začať. Po jeho absolvovaní a troche tréningu dokážeš výrazne zlepšiť svoje prezentačné zručnosti.

Čo sa naučíš?

 • ako pracovať s hlasom počas rečnenia,
 • ako udržiavať očný kontakt s publikom,
 • aké gestá používať,
 • ako sa pohybovať po pódiu,
 • ako sa pripraviť na prezentáciu,
 • aká má byť štruktúra prejavu,
 • ako získať pozornosť tvojho publika,
 • ako prekonať stres z vystupovania,
 • akú silu má príbeh v rečnení,
 • ďalšie tipy na vystupovanie pred publikom.7

Pre koho je kurz určený?

Kurz je určený aj pre teba, ak ti robí problém vystupovanie pred publikom bez ohľadu na vek alebo profesiu. Je možné, že potrebuješ robiť prezentácie v práci alebo škole či odprezentovať svoje myšlienky na tímovej porade, ale nevieš prekonať počiatočný stres. Kurz je aj pre tých, ktorí s prezentovaním nemajú veľké problémy, ale hľadajú spôsob, ako by sa mohli ešte zlepšiť. 

Čo všetko dostaneš

 • 13 videotutoriálov
 • 40 minút obsahu
 • certifikát o absolvovaní kurzu
 • garancia vrátenia peňazí do 14 dní v prípade, že s kurzom nebudeš spokojný
Online kurz Základy prezentačných zručností je možné

Zoznam kapitol

Úvod
1.1 Promo
Dostupné v ukázce kurzu
1.2 Úvod
Dostupné v ukázce kurzu
Obsah kurzu
2.1 Hlas a artikulácia
Dostupné v ukázce kurzu
2.2 Očný kontakt
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.3 Reč tela
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.4 Práca v priestore
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.5 Čo a pre koho
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.6 Príprava
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.7 Štruktúra prejavu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.8 Prečo je úvod a záver dôležitý
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.9 Získanie a udržanie si pozornosti
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.10 Sila príbehu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu
2.11 Prekonanie stresu
Dostupné pouze po zakoupení přístupu

Hodnotenia kurzu

Základy prezentačných zručností

Dobry den, dakujem za podnetny kurz, avsak mam pocit, ze kurz minul cielovu skupinu e-learningov dostupnych na Learn2code. Mam dojem, ze kurz bol viac venovany tomu, ako sa stat speakrom ako tomu, ako dokazat odprezentovat svoju pracu. (co je podla mna pripad vacsiny zaujemcov o kurzy, ktore na Learn2code ponukate.) V kurze mi chyba prakticke zameranie na prezentaciu projektu, ktora sa odohrava v interieri firmy, pripadne online. Uvitala by som, keby ste sprostredkovali informacie o tom ako prezentovat online, ako vystavat svoju prezentaciu a ako ju nazivo citat (ci skor necitat), ako ju citat (ci skor necitat) online, aky styl reci vyuzivat pri prezentacii, ktoru prezentujem kolegom/ na business stretnuti s klientom/ na business stretnuti s dodavatelom (napriklad reklamnou agenturou)/ pripadne aky styl reci vyuzivat, ked prezentujem manazmentu projekt/ dosiahnute vysledky. Na zaver Vasho kurzu mi chyba zopar zaverecnych suhrnnych slov. Zaroven by som rada dala podnet pre vytvorenie kurzu, AKO NAPISAT/POVEDAT niekomu FEEDBACK, tak aby bol konstruktivny a aby rozvijal diskusiu a kreativitu, a nie hodnotil a demotivoval. Ako komunikovat feedback vramci timu, ako komunikovat smerom k nadriadenemu, ako komunikovat a odprezentovat pripomienky agenture/ klientovi/... Aku rec tela pritom vyuzivat, ci nevyuzivat, ako formulovat pisomny prejav. Ako sediet/nesediet pri prezentovani za stolom, ako spolupracovat pri prezentacii, ked prezentuju viaceri jednu vec (tipy a triky), doplnit prakticke ukazky k hovorenemu slovu. Velmi pekne dakujem Zelam pekny den Michaela

Michaela M.

Pozri aj tieto kurzy

Andrej Mažáry
prezentačné zručnosti