Milan Novotný

Milan Novotný

Odberom získavaš prístup do všetkých kurzov a príspevkov autora
Mám 7+ rokov skúseností s budovaním fungujúcich marketingových systémov, ktoré generujú viac zákazníkov. 

Každý prvok môjho podnikania funguje na podrobných, vysoko definovaných systémoch. To mi umožňuje škálovať komplikované úlohy (napríklad SEO) s minimálnymi nákladmi.

Väčšine konzultantov a agentúr je jedno, či skutočne zarábate. To nieje môj štýl. Svojim klientom prinášam výsledky, to ale znamená že chcem pracovať s ambicioznými firmami. 

Naučím vás aktuálne know how, ktoré prináša výsledky. Pomohol som vyrásť firme vo veľmi konkurenčnom USA v marketingovom segmente, rok proti roku o 117% a priniesol nových zákazníkov. 

Prebral som po popredných Slovesnkých agentúrach a freelanceroch projekt, ktorý bol veľmi technicky náročný(Javascript SEO), úplne som prekopal stránku a stratégiu a vďaka úspechu na Slovensku, expandovali do 100+ krajín. Aktuálne pôsobim ako SEO & Content Director v Cloudtalku, kde vediem skvelý tím šikových marketérov. 

Mimo to vzdelávam trh a špičkových marketérov. Mentorujem ambiciózne startupy v inkubátore STU a každoročne mentorujem víťazné startupy Slovenského kola Redbull Basement.