Späť na blog
Ostatné

Ukážky prác študentov kurzu Web Designer II.

Skillmea tím
10.03.2015
1 minúta čítania

V našom predchádzajúcom 

blog poste sme vám ukázali weby, ktoré vytvorili študenti kurzu Web Designer v Košiciach. Dnes si pozrite ďalšie ukážky prác našich študentov, tentokrát z bratislavského a žilinského kurzu Web Designer. Weby sú vytvorené s použitím HTML, CSS a JavaScriptu/jQuery, v niektorých prípadoch je to aj CSS preprocesor SASS.

Konkrétne ukážky prác

Filip urobil takýto web pre svoju prepravnú spoločnosť
Túto hypotekárnu kalkulačku vytvoril počas 3-mesačného kurzu Tomáš

Už 24. marca 2015 začína ďalší bratislavský kurz webdesignu pre začiatočníkov s Romanom Hraškom / yablkom, na ktorom sa naučíte tvoriť webstránky s použitím HTML, CSS a jQuery. Bližšie info a prihlášku nájdete na https://skillmea.sk. Kurz Web Designer od apríla 2015 otvárame aj v Košiciach, informácie o kurze a prihlášku je nájdete na tomto linku.

Ak máte nejaké otázky ku konkrétnym webom alebo ku kurzu, napíšte ich do komentárov.

Skillmea tím

Sme jednotka v online vzdelávaní na Slovensku.

Na našom webe nájdeš viac ako 260 rôznych videokurzov z oblastí ako programovanie, tvorba hier, testovanie softwaru, grafika, UX dizajn, online marketing, MS Office a pod. Vyber si kurz, ktorý ťa posunie vpred ⏩

Mohlo by ťa zaujímať

Ostatné
18.01.2015
Skillmea tím

Ukážky prác študentov kurzu Web Designer

Pozrite si ukážky prác študentov nášho košického kurzu Web Designer, ktorí počas 72 hodín na kurze a ďalších desiatok hodín strávených samoštúdiom a skúšaním, vytvorili tieto weby. Študenti nemali takmer žiadne predchádzajúce skúseností s tvorbou webov, takže pod vedením lektora Matúša odviedli naozaj skvelú prácu. Prvý mesiac sa venovali len HTML a CSS, čiže úlným základom, na ktorých stojí každá webstránka. V ďalšom mesiaci weby prispôsobili pre prehliadanie na mobilných zariadeniach, keďže v súčasnosti už takmer 50% užívateľov pristupuje na web z tabletov alebo mobilov. Posledný 3. mesiac sme sa venovali JavaScriptu a jQuery, pomocou ktorých sú webstránky oživené rôznymi animáciami a efektami. 2 študenti získali nami avizovanú stáž u lektora Matúša, takže budú na dennej báze v kontakte s kódovaním a prácou na reálnych projektoch. Všetkým držíme palce vo svojom ďalšom rozvoji, veľa dobrých webov a spokojných klientov ;)  Konkrétne ukážky prác[Personálna stránka Matúša][Matúšov web pre SKI Dubovica][Mirka vytvorila web pre chovateľskú stanicu][Petrin web sprostredkúva prácu pre zdravotné sestry][Zuzanin web je zameraný na projekciu a realizáciu záhrad]Ak sa chceš tiež naučiť tvoriť webstránky od úplných základov, v Košiciach budeme otvárať ďalší kurz. Stačí sa nezávazne prihlásiť a počkať na zverejnenie termínu ;)
Ostatné
16.10.2014
Skillmea tím

Po kurze Web Designer hneď na stáž do Wezeo

Úspešní absolventi kurzu Web Designer v Bratislave majú možnosť po skončení kurzu absolvovať 2-mesačnú stáž vo Wezeo. Ide o technologickú firmu zameranú prevažne na vývoj webov a mobilných aplikácií, ich klientami sú najväčšie slovenské firmy a reklamné agentúry, ale aj štátne inštitúcie a malé firmy. Ak budeš fakt dobrý/-á, dostaneš pracovnú ponuku a možnosť posunúť sa vo svojej kariére o veľký krok vpred. Yablko ťa za 3 mesiace naučí všetko z HTML, CSS a jQuery, čo budeš potrebovať na to, aby si vedel/-a samostatne vytvoriť namakané weby. Od Wezea dostaneš zadanie, ktoré vypracuješ a oni si vyberú najlepších. Potom si ťa za 2 mesiace oťukajú na reálnych projektoch a keď sa osvedčíš a ukážeš, že na to máš, pracovná ponuka je tvoja :) Ak ťa to zaujalo, nie je čo riešiť. Prihlás sa na kurz, daj do toho všetko a po 3 mesiacoch môžeš začať makať na super webových projektoch.

Nezmeškaj info o nových kurzoch a špeciálnych ponukách