Sp├Ą┼ą na blog
Ostatn├ę

Skillmea kari├ęra: Junior social media specialist

Mari├ín Kriste─ż
16.02.2023
2 min├║ty ─Ź├ştania
Skillmea kari├ęra: Junior social media specialist
Ahoj ­čĹő

Si nad┼íenec pre Instagram a TikTok? R├íd(a) vytv├íra┼í pr├şspevky na soci├ílnych sie┼ąach? Chce┼í pracova┼ą pre ├║spe┼ín├║ vzdel├ívaciu platformu? H─żad├íme pr├íve teba ­čÖé

N├ípl┼ł pr├íce

H─żad├íme nad┼íen├ęho ─Źloveka pre soci├ílne siete a digit├ílnu reklamu. Mal by si by┼ą kreat├şvny, s dokonalou znalos┼ąou slovensk├ęho jazyka a gramatiky. D├┤le┼żit├í je aj tvoja chu┼ą pracova┼ą a vzdel├íva┼ą sa. Pridaj sa k n├ím.

─îo bude prim├írna n├ípl┼ł tvojej pr├íce?
­čĹë tvorba obsahu na Instagram a TikTok
­čĹë pr├şprava a publik├ícia pr├şspevkov na soci├ílne siete
­čĹë pr├şprava a realiz├ícia digit├ílnej strat├ęgie
­čĹë reporting v├Żsledkov

Koho h─żad├íme

Ôťů H─żad├íme nad┼íenca pre marketing a soci├ílne siete. Mal/a by si ma┼ą sk├║senosti s tvorbou r├┤znych form├ítov pr├şspevkov na Instagram alebo TikTok.
Ôťů Orientuje┼í sa v online marketingu a jeho prostred├ş, bavia ┼ąa nov├ę technol├│gie.
Ôťů Aspo┼ł trochu ovl├ída┼í Photoshop, Figmu ─Źi in├Ż grafick├Ż n├ístroj. Ak vie┼í aj postriha┼ą video, je to par├ída.
Ôťů Slovensk├í gramatika a ┼ítylstika na jednotku, pr├şspevky po tebe nebudeme kontrolova┼ą.
Ôťů Nemal/a by si sa b├í┼ą aj vystupova┼ą pred kamerou, nato─Źi┼ą reelsko, vyspoveda┼ą host├ş v podcastoch. Skr├ítka by┼ą extrovert.
Ôťů Po┼íli n├ím uk├í┼żky pr├íc (obsahu), ktor├ę si v r├ímci social media vytv├íral/a alebo vytv├íra┼í.

─îo by si mal/a vedie┼ą

­čô▒ Instagram - pokro─Źil├Ż
­čÄ» Marketing - mierne pokro─Źil├Ż
­čžĹÔÇŹ­čÄĘ Photoshop - za─Źiato─Źn├şk

Pre─Źo si vybra┼ą n├ís

­čîÉ Sme online vzdel├ívacia a kari├ęrna platforma Skillmea. M├íme najv├Ą─Ź┼íiu ponuku online kurzov na Slovensku a v ─îech├ích.
­čÜÇ D├íme ti pr├şle┼żitos┼ą stara┼ą sa o n├í┼í Instagram a ─Źasom aj TikTok, bude┼í m├┤c┼ą svoje n├ípady realizova┼ą v praxi a v├Żsledky tvojej pr├íce bude re├ílne vidie┼ą. Sme otvoren├ş nov├Żm n├ípadom a radi ti zver├şme zodpovednos┼ą za na┼íe soci├ílne siete.
­čĆó Sed├şme v office v Petr┼żalke, kde bude┼í ma┼ą super podmienky na pr├ícu. Mo┼żnos┼ą pracova┼ą aj z domu. Te┼í├şme sa na teba.

Kontakt

­čôž Po┼íli n├ím svoje portf├│lio pr├íc, ┼żivotopis alebo link na LinkedIn profil a dohodneme si online stretnutie, n├ísledne aj osobn├Ż pohovor a tam si povieme viac o poz├şcii.
Mari├ín Kriste─ż
M├ím na starosti marketing a operations v Skillmea | (spolu)organizujem program├ítorsk├Ż workshop Rails Girls Bratislava | ambas├ídor EU Code Week na Slovensku

Mohlo by ┼ąa zauj├şma┼ą

Skillmea kari├ęra: Video editor - striha─Ź
Ostatn├ę
27.12.2022
Mari├ín Kriste─ż

Skillmea kari├ęra: Video editor - striha─Ź

Ahoj ­čĹő Roz┼íirujeme n├í┼í video t├şm a h─żad├íme ─Źloveka, ktor├Ż vie striha┼ą a animova┼ą vide├í. Chce┼í sa dozvedie┼ą viac o tejto poz├şcii? ─î├ştaj ─Ćalej. N├ípl┼ł pr├íceÔťé Tvojou n├ípl┼łou pr├íce bude prim├írne strih a anim├ícia vzdel├ívac├şch vide├ş do videokurzov, ktor├ę produkujeme. M├íme vytvoren├Ż vlastn├Ż dizajn manu├íl k strihu a anim├ícii, ale uv├ştame aj tvoju iniciat├şvu a n├ípady, ako videokurzy zlep┼íova┼ą. ­čÄą Ur─Źite ┼ąa radi zapoj├şme aj do tvorby reklamn├Żch vide├ş ─Źi podcastov, vide├ş na soci├ílne siete (reels, shorts) a tvorbe video obsahu pre Skillmea. ­čÖĆ N├í┼í video t├şm pozost├íva z video editorov, kameramanov a ─Ćal┼í├şch ─żud├ş, ktor├ş ti radi v za─Źiatkoch pom├┤┼żu a zau─Źia ┼ąa. ­čĺ Mzdov├ę podmienky: plat sa odv├şja od pracovn├Żch sk├║senost├ş a skillu, mzda od 800 Eur. Koho h─żad├ímeÔťů Dobr├ę sk├║senosti so strihom v Adobe Premiere Pro alebo inom programe (napr. DaVinci Resolve). Ôťů Vie┼í spravi┼ą aspo┼ł z├íkladn├ę anim├ície v Adobe After Effects. Ôťů Znalos┼ą pr├íce v Adobe Photoshop a Adobe Illustrator. Ôťů Chu┼ą zdokona─żova┼ą sa a u─Źi┼ą sa nov├ę veci. Zru─ŹnostiÔĆę Adobe Premiere Pro - mierne pokro─Źil├Ż a┼ż pokro─Źil├Ż ÔĆę Adobe After Effects - za─Źiato─Źn├şk ÔĆę Adobe Illustrator - za─Źiato─Źn├şk a┼ż mierne pokro─Źil├Ż ÔĆę Adobe Photoshop - za─Źiato─Źn├şk a┼ż mierne pokro─Źil├Ż ─îo rob├ş Skillmea?­čîÉ Sme online vzdel├ívacia a kari├ęrna platforma Skillmea. M├íme najv├Ą─Ź┼íiu ponuku online kurzov na Slovensku a v ─îech├ích. ­čÜÇ D├íme ti pr├şle┼żitos┼ą u─Źi┼ą sa mnoho nov├Żch vec├ş o strihu a postprodukcii vide├ş, bude┼í m├┤c┼ą svoje n├ípady realizova┼ą v praxi a v├Żsledky tvojej pr├íce bude re├ílne vidie┼ą. Sme otvoren├ş nov├Żm n├ípadom a radi ti zver├şme zodpovednos┼ą za na┼íe videokurzy ─Źi kampane. ­čĆó Sed├şme v office v Petr┼żalke, kde bude┼í ma┼ą super podmienky na pr├ícu. Mo┼żnos┼ą pracova┼ą aj z domu. Ako sa prihl├ísi┼ą?­čôž Po┼íli n├ím svoje portf├│lio pr├íc, ┼żivotopis alebo link na LinkedIn profil, po┼íleme ti kr├ítky projekt na prestrihanie a potom si dohodneme osobn├Ż pohovor. Te┼í├şme sa na teba.
Zhrnutie roku 2022: Ak├ę kurzy mali najv├Ą─Ź┼í├ş ├║spech?
Ostatn├ę
22.12.2022
Nikola Kulová

Zhrnutie roku 2022: Ak├ę kurzy mali najv├Ą─Ź┼í├ş ├║spech?

Za rok 2022 vychovala Skillmea tis├şce absolventov kurzov. Ktor├ę boli tie naj├║spe┼ínej┼íie? Pozrime sa na rebr├ş─Źek: 1. Webrebel 1: HTML, CSS & JavaScriptKurz pod veden├şm Yablka. Kurz obsahuje viac ako 120 kvalitn├Żch videotutori├ílov. Je pr├şnosn├Żm pre ka┼żd├ęho, kto sa chce nau─Źi┼ą kompletn├Ż webdesign. 2. Z├íklady programovania a OOPKurz je vhodn├Ż pre ─żud├ş, ktor├ş sa chc├║ posun├║┼ą k objektovo-orientovan├ęmu programovaniu (OOP) a programovaniu webov├Żch aplik├íci├ş. 3. Python pre za─Źiato─Źn├şkovOnline kurz Python pre za─Źiato─Źn├şkov je ur─Źen├Ż pre ka┼żd├ęho, kto by chcel za─Źa┼ą programova┼ą v Pythone. Je to jeden z najjednoduch┼í├şch n├ístrojov pre za─Ź├şnaj├║cich program├ítorov. 4. SQL datab├ízy: MySQL a SQLite 5. JavaScript a ES6 6. Z├íklady social media marketingu na Facebooku a Instagrame 7. Microsoft Excel 8. Webrebel 2: PHP a MySQL 9. Manu├ílne testovanie 10. Anglick├í gramatika pre za─Źiato─Źn├şkov Pod─ża hodnoten├ş si ┼ítudentov z├şskal najviac kurz Te├│ria modernej etiky, Copywriting pre za─Źiato─Źn├şkov, ─Źi Z├íklady online marketingu. Pohybuje┼í sa v oblastiach marketingu, programovania, grafiky a chce┼í sa st├íle pos├║va┼ą vpred? Kurzy m├┤┼że┼í teraz okrem seba zak├║pi┼ą bl├şzkym aj ako dar─Źek v podobe dar─Źekovej pouk├í┼żky.
Skillmea kari├ęra: Digital marketing manager
Ostatn├ę
06.08.2022
Mari├ín Kriste─ż

Skillmea kari├ęra: Digital marketing manager

Ahoj! Sme ­čąç v online vzdel├ívan├ş na Slovensku. Nezasp├ívame na vavr├şnoch, chceme r├ís┼ą ─Ćalej a zapustili sme korene v Prahe. Pr├íve rozbiehame ─Źesk├║ kapitolu a potrebujeme niekoho, kto n├ím pom├┤┼że komplexne uchopi┼ą ─Źesk├Ż trh so v┼íetk├Żmi jeho ┼ípecifikami a postar├í sa o rast a rozvoj brandu Skillmea. Po─Ć s nami ohromi┼ą ─Źesk├Ż trh. ┬á Kto je pre n├ís ten prav├Ż / t├í prav├í? ­čĺÄ Ovl├ída┼í modern├ę marketingov├ę n├ístroje a sleduje┼í trendy ┬á- orientuje┼í sa v PPC, SEO, soci├ílnych sie┼ąach a pod.┬á ­čĺÄ M├í┼í preh─żed a pozn├í┼í technick├ę rie┼íenia digi marketingu a soci├ílnych siet├ş ­čĺÄ D├íta analyzuje┼í ─żavou zadnou - Excel a Google Analytics je z├íklad ­čôŐ ­čĺÄ U┼ż aspo┼ł 2-3 roky si pracoval/a na podobnej poz├şcii ­čĺÄ Vie┼í perfektne ─Źesky a ve─żmi dobre anglicky ­čĺÄ Pracuje┼í systematicky, m├í┼í analytick├ę myslenie, prem├Ż┼í─ża┼í v s├║vislostiach a nech├Żba Ti kreativita ­č¬ä ­čĺÄ Si spo─żahliv├Ż/├í a dok├í┼że┼í pracova┼ą samostatne Ak├ę aktivity potrebujeme zabezpe─Źi┼ą ­čĹÇ ÔÇó Nastavenie a strategick├Ż rozvoj celej oblasti digit├ílneho marketingu pre ─Źesk├║ pobo─Źku ÔÇó PPC, SEO, Google Ads, socials, content management & PR ÔÇó Tvorba a spustenie kampan├ş┬á ÔÇó Spr├íva soci├ílnych siet├ş ­čô▒ ÔÇó Community management ÔÇô budete na┼í├şm hlasom ÔÇó Nastavenie spolupr├íce s agent├║rami & ich koordin├ícia. Zaistenie, ┼że v┼íetky aktivity smeruj├║ k rovnak├ęmu cie─żu ÔÇó Reporting, analytika ­čôŐ a vyhodnocovanie kampan├ş + reakcie na v├Żsledky a n├ívrh rie┼íen├ş Ku v┼íetk├Żm aktivit├ím bude┼í ma┼ą pln├║ podporu kolegov zo Slovenska, ktor├ş radi zdie─żaj├║ svoje sk├║senosti a tipy. Pre─Źo do toho s nami ├şs┼ą? ÔÇó D├íme Ti priestor r├ís┼ą a priamo ovplyvni┼ą ├║spech spolo─Źnosti ÔÇó Bude┼í s├║─Źas┼ąou priate─żsk├ęho t├şmu s neform├ílnou atmosf├ęrou ÔÇó U n├ís sa m├┤┼że┼í ─Ćalej vzdel├íva┼ą, z├║─Źast┼łova┼ą sa konferenci├ş at─Ć. ÔÇó Bude┼í pracova┼ą s najmodernej┼í├şmi technol├│giami ÔÇó Pon├║kneme Ti podiel zo zisku ─Źi zamestnaneck├ę akcie ÔÇó D├íme Ti vo─żnos┼ą - m├┤┼że┼í pracova┼ą na I─îO a riadi┼ą svoj ─Źas pod─ża seba ÔÇó O─Źak├ívame, ┼że sa budeme stret├íva┼ą v kancel├írii v Prahe & ob─Źas home office nebude probl├ęm Te┼í├şme sa na Teba, nenechaj n├ís dlho ─Źaka┼ą!

Nezme┼íkaj info o nov├Żch kurzoch a ┼ípeci├ílnych ponuk├ích