Späť na blog
Novinky

Pripravované online kurzy - 3. štvrťrok 2018

Skillmea
24.06.2018
5 minút čítania
Pripravované online kurzy - 3. štvrťrok 2018
Stále makáme na príprave nových online kurzov a pokiaľ ťa zaujíma, ktoré kurzy v najbližších týždňoch a mesiacoch zverejníme, čítaj ďalej.

Flask - Python mikroframework

Ako prvý pán na holenie tu je minimalistický a jednoduchý webový Python framework Flask. Všetky znalosti, ktoré sa naučíš v tomto kurze, vieš neskôr aplikovať aj na iné frameworky. V kurze sa naučíš vyrobiť plnohodnotnú webovú aplikáciu so všetkými jej súčasťami vo Flasku. Porozumieš architektúre webovej aplikácie, budeš vedieť používať databázy, formulár, vyrobíš si prihlasovanie na stránku, použiješ pekný CSS framework a na konci nahodíš svoju aplikáciu na Linux server, Heroku alebo Docker. Malá koštovka a teaser ku kurzu:

Android Developer

Na tento kurz čakáte už dlhšie a dobrou správou je, že už naozaj čoskoro (určite ešte v júli) bude kurz k dispozícii. Programovať mobilné aplikácie pre operačný systém Android sa naučíš práve v tomto kurze. Budeme používať Javu a využijeme vývojárske prostredie od Googlu Android Studio, ktoré beží na platforme Intellij IDEA. V kurze vyrobíš vzorové Android aplikácie, ktoré sa naučíš aj publikovať do obchodu Google Play. 
Týmto jedným začiatočníckym Android kurzom neskončíme a už teraz pripravujeme kurz Android programovania pre pokročilých.
 

Linux pre začiatočníkov

Mnohí ste nám písali, nech rozšírime ponuku kurzov aj o Linux a servery. A tak sme sa rozhodli vaše želanie splniť a máme pre vás nachystané dva nové kurzy. Prvým z nich je Linux pre začiatočníkov. Pokiaľ máš ambíciu stať sa Linux administrátorom, týmto kurzom by si mal určite začať. Budeš vedieť robiť s VirtualBoxom, s Linux Desktopom, naučíš sa terminálové príkazy a pohybovať v Linuxe.

Servery pre začiatočníkov

Druhým z kurzov z úplne iného súdka, ako sme mali doteraz, je online kury Servery pre začiatočníkov. V kurze začneš inštaláciou Linuxového servera, neskôr to bude Lamp server a webserver. Pozrieme sa na zúbok aj mailserveru, SSL certifikátom, cloudu a zálohovaniu. Na záver sa povenujeme skriptovaniu a OnlyOfficu. Máš sa na čo tešiť :)

InDesign

Pre všetkých, ktorí chcú vedieť zalamovať texty a vytvárať publikácie ako napr. časopisy, noviny, brožúry alebo prospekty určené pre tlač, pripravujeme online kury Adobe InDesign. Okrem zaužívaných postupov pri sadzbe jednotlivých dokumentov sa naučíš a porozumieš základným typografickým pravidlám a na profesionálnej úrovni zvládneš spracovať grafické návrhy až po export pre tlač.

Testovanie - Cucumber

Ďalší parádny kurz od Furbyho. Po kurzoch Testovanie webu I. - Selenium a Selenium Advanced - Java si pre vás nachystal kurz o testovaní s použitím nástroja Cucumber, ktorý aplikuje BDD (behavior-driven development), čiže popísanie testov jednoduchšie a zrozumiteľnejšie. Okrem toho sa v kurze bude venovať aj regulárnym výrazom a Jave. Opäť to bude jeden kvalitný online kurz od Martina.

Microsoft Access

Access je databázový nástroj, vďaka ktorému vieš vytvoriť rozmanité databázy, ku ktorým môže pristupovať aj viac užívateľov súčasne. V kurze sa naučíš robiť databázy, ale aj vyhľadávať v nich s pomocou SQL. 

Data Science

Data Science je nový trend v spravovaní dát, ktorý vznikol ako reakcia na obrovské množstvo dát, ktoré máme v súčasnosti k dispozícii. Tieto dáta môžu ukrývať veľmi cenné informácie, ktoré je však nutné získať vhodnou analýzou. A práve vo veľkom module zameranom na Data Science sa naučíš, ako tieto cenné informácie vydolovať. Čo všetko sa tomto bloku zameranom na Data Science naučíš? 
Programovať v jazyku R a používať ho na získavanie informácií z veľkých datasetov. Ďalej to bude jazyk Python a jeho použitie v Data Science. Na vizualizáciu dát použijeme Tableau a s veľkou pravdepodobnosťou spracujeme aj horúcu novinku v Data Science - programovací jazyk Julia. Ten je veľmi rýchly a určený predovšetkým pre vedecké výpočty, numerickú matematiku či štatistiku. Na tieto Data Science kurzy sa môžeš už teraz veľmi tešiť.

Na ktorý z kurzov sa najviac tešíš a ktoré kurzy ti ešte na Learn2Code chýbajú? Napíš nám to do komentára :)

Skillmea
🥇 Sme jednotka v online vzdelávaní na Slovensku.
Na našom webe nájdeš viac ako 300 rôznych videokurzov z oblastí ako programovanie, tvorba hier, testovanie softwaru, grafika, UX dizajn, online marketing, MS Office a pod. 
Vyber si kurz, ktorý ťa posunie vpred ⏩

Mohlo by ťa zaujímať

 Pripravované online kurzy - 1. štvrťrok 2018
Novinky
08.01.2018
Skillmea

Pripravované online kurzy - 1. štvrťrok 2018

Aj v roku 2018 sa môžeš tešiť na poriadnu porciu nových online kurzov. Programovanie, grafika aj online marketing. Čo všetky sme si pre teba pripravili na prvý štvrťrok 2018? Čítaj ďalej a všetko sa dozvieš. JavaScript a ES6Tento online kurz je už k dispozícii a už teraz môžeš študovať jeden z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti JavaScript. Aktuálne lektor kurzu Yablko pripravil cca polovicu kurzu, čo je asi 50 videí a k tomu veľa domácich úloh. Mrkni trailer ku kurzu:  Po dokončení kurzu sa Yablko rozhodol spraviť kurz na Vue.js, čo je skvelá alternatíva k React-u alebo Angular-u a pomáha ti predovšetkým pri tvorbe single page aplikácií. Google AdWordsPo dlhšej dobe prišlo nové rozhranie reklamného systému Google AdWords. Okrem nového dizajnu prináša aj veľa noviniek, vylepšení a zmien a práve preto sme sa rozhodli oprášiť náš súčasný online kurz na AdWords a prísť s novým kurzom. Na produkcii kurzu makáme spolu s lektormi z digitálnej agentúry ecake a pripravený pre vás bude približne koncom januára 2018. Automatizované testovanie v Seleniu 2 Pokračovanie online kurzu automatizovaného testovania v Seleniu. V tomto kurze sa lektor Furby pozrie na zúbok aj Jave v praxi (Java 8), Jenkinsu, spúšťaniu viacerých testov naraz, Data Driven Testingu a ďalším špecialitkám z testovania. Adobe IllustratorOnline kurz na tvorbu printovej grafiky v Adobe Illustrator sme vám sľúbili dávnejšie a v januári 2018 tento kurz aj budete mať k dispozícii. V kurze prejdeš od základného vysvetlenia vektorovej grafiky, používania Illustratoru až po reálne ukážky využitia tohto programu pri tvorbe loga, vizitky, plagátu či kalendára. [Online kurz Adobe Illustrator] Android DeveloperMobilné appky pre Android sa naučíš programovať v tomto kurze. Naučíš sa, ako si pripraviť všetko potrebné pre vývoj aplikácie, používať Android Studio a neskôr sa vrhneš na vývoj vzorovej mobilnej aplikácie. Pri jej programovaní prejdeš všetkými dôležitými súčasťami vývoja, naučíš sa robiť v Jave, vytvárať obrazovky/layouty aj v UI editore a Jave. Online kurz ťa naučí čo sú to aktivity a intenty pre jednotlivé obrazovky, ako si uložiť svoje údaje a ako k niektorým z nich pristúpiť z hardwarových častí zariadenia.[Android Developer online kurz]Okrem týchto kurzov sa posnažíme zverejniť čo najskôr aj ďalšie kurzy, na ktorých výrobe pracujeme, napríklad by to mohol byť kurz Java pre pokročilých alebo Microsoft Access.  Aký kurz ti na Learn2Code chýba? Napíš do komentára a posnažíme sa splniť tvoje želanie, ak to bude možné :) 
Čo by si mal vedieť o Predplatnom online kurzov na rok 2018
Novinky
16.11.2017
Skillmea

Čo by si mal vedieť o Predplatnom online kurzov na rok 2018

Predplatné Learn2Code online kurzov sme tento roku trochu upravil a máš možnosť si ho objednať alebo predĺžiť za výhodných podmienok. Veď čítaj ďalej. Cenu ročného prístupu sme znížili z 249 Eur na 199 Eur a okrem toho, pokiaľ si predplatné objednáš napríklad v novembri, prístup získaš až do konca decembra 2018. Máš tak od nás ďalší mesiac štúdia programovania, online marketingu alebo dizajnu grátis.  Čo všetko u nás nájdešUž takmer 40 online kurzov môžeš študovať na Learn2Code platforme. Ďalšie kurzy budú neustále pribúdať, spomeniem len tie najzaujímavejšie, na ktoré sa asi najviac tešíš: • Python pre začiatočníkov • Android Developer • JavaScript séria • VBA programovanie • Adobe Illustrator • a veľa ďalších tém Toto všetko máš za 199 Eur, čo je približne 15 Eur na mesiac, ak pripočítame aj december 2017 ako bonusový mesiac, ktorý dostávaš zadarmo. A to sa oplatí, lebo dostaneš desiatky kurzov, stovky hodín videomateriálu, certifikáty o absolvovaní kurzov, podporu od lektorov v diskusiách. Predplatné ako darčekNevieš, čím obdarovať seba alebo svojich blízkch na Vianoce? Máme pre teba super tip - Learn2Code Predplatné :) Vzdelávanie je tá najlepšia investícia do budúcnosti pre teba alebo tvojich blízkych. A preto nám napíš email a vystavíme ti darčekový poukaz.[Image] Garancia vrátania peňazíLearn2Code kurzami prešli stovky spokojných študentov, nekupuješ teda mačku vo vreci. Ak si si napriek tomu nie istý, či sa ti bude online forma vzdelávania pozdávať a či ti bude vyhovovať, garantujeme ti vrátenie peňazí v ochranej lehote 14 dní. V prípade, že teda nebudeš s našimi kurzami spokojný, vrátime ti plnú sumu naspäť. O vrátenie peňazí nás požiadaj emailom do 14 dní od tvojej objednávky.[Image] Poď do toho! Všetky info a prihlasovanie do predplatného nájdeš na tejto stránke. Pokiaľ máš nejaké otázky alebo nejasnosti, napíš nám email alebo zavolaj :) 
Staň sa naším affiliate partnerom
Novinky
08.11.2017
Skillmea

Staň sa naším affiliate partnerom

Learn2Code sa vzdelávaniu digitálnych zručností venuje už pár rokov a ide o naozaj etablovaný projekt. Neustále produkujeme nové online alebo prezenčné kurzy, rozširujeme ponuku aj o úplne nové témy.  Ponúkame ti spoluprácu v podobe affiliate partnerstva a teda ak predáš cez svoje cieľové skupiny naše kurzy, odmena v podobe 25% z predaja je tvoja. Ak teda predáš napríklad jedno ročné predplatné našich online kurzov v hodnote 199 Eur, tak 50 Eur je tvojich. A to sa oplatí![Image] Pre koho je to vhodné?Ak sa zaujímaš o digitálny svet, technológie, online marketing, videoprodukciu, biznis či podnikanie, si vhodný kandidát stať sa affiliate partnerom. Ak máš vlastný blog, webstránku či portál alebo máš veľa followerov / subscriberov na sociálnych sieťach, si ideálny partner pre náš affiliate systém. Ako sa stať affiliate partnerom?Je to úplne jednoduché. Stačí sa zaregistrovať do nášho affiliate systému, vygenerovať si unikátny link a ten zdieľať. Je možné použiť nami predpripravené bannery a umiestniť ich na svoj web, do newslettrov a podobne. Pokiaľ si niekto na základe tvojho odkazu nakúpi niektorý z našich kurzov, uvidíš túto aktivitu ihneď v Menu - Prehľady. O uskutočnenej objednávke ti takisto príde potvrdzujúci email.  Poď do toho, tešíme sa na spoluprácu s tebou ;) 

Nezmeškaj info o nových kurzoch a špeciálnych ponukách